Koolitused ja konsultatsioonid

Koolitused ja konsultatsioonid

Pakume oma klientidele teenindus- ja juhtimisalaseid koolitusi ning konsultatsioone. Service Checki koolitusi viib läbi kogenud juhtimiskonsultant ja -koolitaja Ester Eomois (vt CV siit). Ester on üle 15 aasta õpetanud EBSis ja Helsingis teenindust, juhtimist ja eestvedamist (leadership). Aastatel 2000-2013 töötas ta suurettevõtete (Tamro Eesti ja Apteek1, Südameapteek) juhatuses, kus vastutusvaldkonandeks oli turundus-, teenindus- ja müügijuhtimine. Ester on omandanud ka Academy of Executive Coachingu sertifikaadi. Läbi oma coachingu teadmiste ja oskuste toetab ta juhte ning meeskondi nende arengu- ja tööeesmärkide täitmisel.

Teenindajatele suunatud koolituse “klienditeeninduse ABC” eesmärgiks on anda praktilisi oskusi klientide paremaks teenindamiseks sh vastuväidete lahendamine, alternatiivsete lahenduste pakkumine (kui soovitud toodet ei ole), erandolukordade lahendamine jm. Lisaks viime läbi ka praktilisi treeninguid, mis keskenduvad lisamüügile.

Teenindusjuhtidele pakume koolitusprogrammi “heast suurepäraseks“, mis keskendub juhtide emotsionaalse intelligentsuse ning juhtimisoskuste tulemuslikkuse arendamisele. Lisaks pakume teenindusvaldkonna võtmetöötajatele coachingut, mille eesmärk on tõsta inimeste sooritusvõimekust, saavutada teadvustatum, eesmärgipärasem ja efektiivsem tegutsemine.